Kumluca Şubesi

Kumluca Diş Polikliniği

Kumluca Şube

Kumluca Diş Polikliniği
Papatya Dental Kumluca Şubesi, sizleri her zaman özgüvenle gülümsetebilmek için, Kumluca ilçesinde 2018 yılından itibaren hizmet vermeye devam ediyor.


Adres

Meydan Mahallesi, Gürbüzler Sk. No:3/B, 07350 Kumluca/Antalya


Tel

+90 242 887 72 22

Whatsapp: +90 553 887 72 22

Alakalı Yorumlar

Medet Bal

14.03.2019
Şu an da dişlerim bitmek üzere, çok temiz hijyen, tertipli düzenli alakadar personel ve özellikle Sibel hanımın, işine olan saygısı kendine olan güveni hastanenizin daha başarılı olması için büyük bir etken. Hepinize çok Teşekkür ediyorum.


Elif Akhan

06.02.2019
Öncelikle bütün doktor ve çalışanlarına ilgi ve alakaları için teşekkür ederim. Gerek tedavi gerekse randevu ve işlem süresince ilgi ve alakaları gayet fevkalade . Kendi doktorum olan sayın İbrahim Burak’a tedavi süresin de ve ağrısız bir süre yaşattığı için teşekkür ederim. Her konuda gayet iyi bir şekilde bilgilendiriliyoruz. Diş problemleriniz var ise mutlaka uğramanız en azından muayene olmanızı tavsiye ederim. Ayrıca ailem de buranın hizmetinden memnundu tüm dost ve arkadaşlarıma önerdiğim bir poliklinik olarak, başarılarının devamını dilerim.

Savaş Keskin

08.02.2019
Papatya Ağız ve diş sağlığı poliklinikleri personelleri çok ilgili ve güler yüzlüydü. Endişeli bir şekilde geldiğim klinikten çok memnun bir şekilde ayrıldım. Zafer bey, İbrahim bey ve Beyza hanıma da ayrıca teşekkür ederim. Mümkün olduğunca Tavsiye edeceğim. Saygılarımla

Büşra Öztürk

23.04.2019
Sevgili Emre KONYAR hocamızın hastasıyım. Yıllardır süren diş problemlerime büyük bir özveri ve geniş çaplı bakış açısıyla kökünden çözüm sağladı. Aynı zamanda titiz, İşine sevgi dolu ve sabırlı yaklaşımıyla hekimlik mesleğini layıkıyla yerine getirdi. Kendisine güler yüzü, sabrı ,yaptığı estetik çizgisinde olan dolguların,güzel insan iletişimi ve kronik diş problemlerimi bitirmesi nedeniyle sonsuz teşekkürlerimi borç bilirim. Tüm güler yüzl, Papatya ailesine teşekkür ederim.