Konyaaltı Şubesi

Konyaaltı Şubesi

Konyaaltı Şubesi

Papatya Dental Konyaaltı Şubesi , Antalya Konyaaltı’nda 8 katlı toplamda 2000 metrekare kullanım alanına sahip Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni hizmete soktu. Sağlık turizmine öncülük edecek uzman kadrosuyla ulusal ve uluslararası çalışmalarına devam etmektedir.

Konyaaltı şubesinde  ayrıca 0-12 yaş aralığındaki çocuklara özel diş klinikleri konseptini geliştirdi. Bu konseptte çocuklar için özel oyun alanları tasarlandı.


Adres

Kuşkavağı Mahallesi Atatürk Bulvarı No:77/1 (Akdeniz Şifa Hastanesi yanı) Konyaaltı / ANTALYA


Tel

+90 242 230 07 07
+90 242 228 20 06

Alakalı Yorumlar(Papatya Dental Konyaaltı Şubesi)

Ahmet Çalışkan

26.11.2018
Klinik çalışanları gayet güler yüzlü ve hoşgörülüydü. Uygulanan tedavi yöntemi profesyonel ve oldukça sistemliydi. Nitekim hastanın psikolojik ve fiziksel durumu göz önünde bulundurularak müdahale edildi. Tüm bunlarla birlikte PAPATYA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ ve çalışanlarına teşekkürlerimi sunarım…


Bengül Coşkun

28.11.2018
Hastanenizle iki hafta önce tanıştım. Bu zaman içerisinde doktorum Işılay Hanımın, asistanı ve çalışanlarınızın hoşgörülü ve güler yüzlü yaklaşımlarından çok memnun olduğumu bildiririm. PAPATYA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ ve çalışanlarına teşekkür ederim.


Didem Parmaksız

13.12.2018
Papatya kliniğinde ortodonti tedavisi görmekteyim. Sevgili Zafer SARI beyden çok memnunum Kendisinin Hasta ile olan diyaloğunu çok beğendim ve el becerisine hayran kaldım. Hiç korkulacak bir tedavi değildir. Güler yüzlü, tecrübeli bir hekim olduğu için kendisine göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederim. Sevgilerle.


Ferdi Koşar

17.12.2018
Hayatımda en çok gördüğüm doktor branşı diş doktorudur. Bugün hastanenizin diş hekimi Emre KONYAR hocamızın yapmış olduğu tedavi ve diş çektirmesi işlemi ben hayatımda bu kadar hafif hızlı ve güzel profesyonel ilk defa yaşadım. Her şey için çok teşekkür ederi. Herkese tavsiye ederim.