Kepez Şubesi

Kepez Şubesi

Kepez Şube

Papatya Dental Kepez Şubesi 2017 yılı Ocak ayında Kepez ilçesine bağlı Sütçüler mahallesinde hizmete girmiştir. Deneyimli kadrosu ve son teknoloji cihazları ile hastalarına en üst düzeyde tedavi alma imkanını sağlamaktadır. Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Sütçüler şubesi güler yüzlü ekibi ve başarılı diş tedavi uygulamaları ile bölgenin önde gelen Diş Polikliniği konumundadır.


Adres

Sütçüler Mahallesi Hastane Caddesi No:30 A Blok Kepez / ANTALYA


Tel

+90 242 338 33 07
+90 242 338 36 66

Yasemin Tuzcu

Alakalı Yorumlar(Papatya Dental Kepez Şubesi)

13.06.2019
Korktuğum halde güler yüzüyle korkumu dindiren hocama teşekkür ederim. Özellikle önce sprey sonra iğne uygulamanız mükemmeldi.


Savaş Keskin

08.02.2019
Papatya Ağız ve diş sağlığı poliklinikleri personelleri çok ilgili ve güler yüzlüydü. Endişeli bir şekilde geldiğim klinikten çok memnun bir şekilde ayrıldım. Zafer bey, İbrahim bey ve Beyza hanıma da ayrıca teşekkür ederim. Mümkün olduğunca Tavsiye edeceğim. Saygılarımla


Gülcan Ürgüden

02.04.2019
Geldiğimde herkesin güler yüzlü olmasıyla korkularımı yendim. İyi ki papatya diş hastanesini seçmişim. Biz çok memnun kaldık. Şimdi ablamı da getirdik. Allah yar ve yardımcınız olsun. İlginizden dolayı teşekkür ederim.


Çetin Meral

06.02.2019
Papatya diş polikliniğine çok sevdiğimiz dostumuz vesilesiyle geldik ben eşim ve ailem hepimiz çok memnun kaldık yapılan hizmet tartışılmaz temiz güler yüzlü diş tabibimizin güler yüzü dişimizde çekeceğimiz acıyı unutturuyor. Papatya ekibine gönülden teşekkür ederim. Bende başka eş dostta tavsiye edebilirim. Saygılarla


İbrahim Can Dündar

06.02.2019
İbrahim Can Dündar
Öncelikle bütün doktor ve çalışanlarına ilgi ve alakaları için teşekkür ederim. Gerek tedavi gerekse randevu ve işlem süresince ilgi ve alakaları gayet fevkalade . Kendi doktorum olan sayın İbrahim Burak’a tedavi süresin de ve ağrısız bir süre yaşattığı için teşekkür ederim. Her konuda gayet iyi bir şekilde bilgilendiriliyoruz. Diş problemleriniz var ise mutlaka uğramanız en azından muayene olmanızı tavsiye ederim. Ayrıca ailem de buranın hizmetinden memnundu tüm dost ve arkadaşlarıma önerdiğim bir poliklinik olarak, başarılarının devamını dilerim.