Ahmet GÖKTAŞ

Hakkında

Ahmet GÖKTAŞ
Kurucu Hekim

2008 Yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu.
Dental İmplant Uygulamalarında Görüntüleme Yöntemleri konusunda bitirme tezini yaptı.
2008 – 2010 Mardin Kızıltepe Devlet Hastanesinde Diş Hekimi olarak çalıştı.
2010 – 2013 İzmir Vakıf Üniversitesinde Kliniksiyen olarak görev yaptı.
2013 – 2016 Spident Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği kurucu hekimi
2016’ dan bu yana da Antalya Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinin Kurucu Hekimliğini yapmaktadır.

Eğitim

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Sertifikalar

Şube

11 yıllık tecrübesiyle kurucu hekimimiz Dr.Ahmet Göktaş’ın öncülüğünde. 2016 yılı ekim ayında kurulan kliniğimiz alanında uzman kadrosuyla Antalya’nın Kepez bölgesinde 5 klinik olarak hizmet vermeye başladı.
2017 yılında Antalya’nın Konyaaltı bölgesinde Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniklerinin merkez şubesi olarak 8 katlı toplamda 2000 metrekare alanda 11 kliniği ile Antalya’nın en gözde ve en işlek caddelerinde hizmete açılmıştır.
Papatya Dental ailesi olarak Konyaaltı,Kepez,Kumluca bölgelerinde değerli hastalarımızın güzel bir gülüşe sahip olması için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Ve kendi bünyemizde bunu yapabildiğimizi biliyoruz.
Sizlere hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz.

Hakkımızda sayfası

Ahmet Göktaş ‘tan Makale;

Check-up denince ilk aklımıza gelen vücudumuzun diş hariç pek çok noktasında yapılan doktor kontrolleri ve çeşitli bilgi ve bulgulara ulaşmak için yapılan kan, idrar vb. tahlillerdir.

Bu tahlil ve kontroller vücudumuzda oluşan veya oluşabilecek hastalıklara karşı bilgi sahibi olmak ve vücudumuzun sağlığı açısından en son durumunu öğrenmek için çok önemlidir.
Peki, aynı hassasiyeti diş sağlığımız, vücudumuzun en önemli noktalarından biri olan ağız ve diş sağlığımız için gösteriyor muyuz ?

ÖNCELİKLE AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI NEDİR?

Ağız ve diş sağlığı; dişin çürümesi,kırılması,çatlaması ve diş eti hastalıkları gibi komplikasyonları önlemek ve ağzınızın genel sağlığını korumaktır.
Aynı zamanda sağlıklı bir ağız içinde; enfeksiyon, ağız içi yara, diş ve diş etleri vb. diğer sorunların olmaması, genel sağlığınızın korunmasında çok önemlidir.
Ağız sağlığınız ile ilgili düzenli kontrolleri yaptırmamak, doğru bakımı uygulamamak, pek çok sağlık sorunlarına yol açabilir.

Günde iki kez fırçalama, diş ipi veya arayüz fırçaları ile temizleme gibi düzenli önleyici adımlar kadar, belirli aralıklarla hekiminizi düzenli ziyaret etmek, oluşabilecek ağız ve diş sağlığı sorununu önlemeye veya en aza indirme ye yardımcı olur.

Bu nedenle…


Hafife almadan, özellikle de aksatmadan belirli aralıklarla mutlaka ağız ve diş kontrollerinizi yaptırın, yaşamsal kalitenizi riske atmayın.

Ağız ve diş sağlığı konusunda atmayacağınız adımlar bir gece diş ağrısına, fark etmediğiniz ancak çevrenizi rahatsız edebilecek ağız kokusuna, vücudunuzun diğer organlarını etkileyebilecek çeşitli hastalıklara, psikolojinizi etkileyecek görsel bozukluklara ve en önemlisi ise satın almayacağınız en değerli gerçek olan zaman kaybınıza neden olacaktır.
Lütfen belirli aralıklarla ağız ve diş kontrollerinizi (check-up) yaptırın, ağrılı sürprizlerle karşılaşmayın.

Unutmayın!
Güzel gülüşler sağlıklı ağız ve diş ile başlar.

Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri
Kurucu Diş Hekimi Ahmet Göktaş