Hasta Yorumları

Guillaume Plot

(Google tarafından çevrilmiştir) Tavsiye ederim harika bir deneyim. 20 diş faseti E-max istendi çünkü dişlerimin sarı olduğunu hissettim. Sonuç: Dişlerim tamamen beyaz ve bakımı kolay. Beyaz dişlere sahip olmasının yanı sıra, şekilleri çok daha güzel. Klinik, resepsiyon personeli ya da diş hekimleri ve teknisyenleri olup olmadığını beni çok iyi karşıladı! Çalışma bir hafta boyunca gerçekleşti: pazartesiden cumartesiye. Hijyen konusunda şikayet edecek hiçbir şeyim yok. Bana öyle geliyor ki her şeye saygı duyuluyor. Yine olsaydı, tereddüt etmeden yapardım.


hediye dgrr

Sayın Dr. Ahmet Beyin Hastasıyım Hastanenize ilk geldiğimden itibaren gösterilen ilgi alakadan dolayı çok memnun kaldım.Yapılan tedavilerden son derece memnunum kızım, oğlum ve ben aldığımız hizmetlerden son derece memnun kaldık.Başarılarınızın devamını dilerim. Özellikle danışmada bulunan çalışanlarınızdan ilgi alakalarına teşekkür ederim. Benden Papatya Diş Ailesine 10 yıldız


Bengül COŞKUN
Antalya Diş Poliklinikleri

Hastanenizle iki hafta önce tanıştım. Bu zaman içerisinde doktorum Işılay Hanımın, asistanı ve çalışanlarınızın hoşgörülü ve güler yüzlü yaklaşımlarından çok memnun olduğumu bildiririm. PAPATYA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ ve çalışanlarına teşekkür ederim.


Didem PARMAKSIZ

Papatya kliniğinde ortodonti tedavisi görmekteyim. Sevgili Zafer SARI beyden çok memnunum Kendisinin Hasta ile olan diyaloğunu çok beğendim ve el becerisine hayran kaldım. Hiç korkulacak bir tedavi değildir. Güler yüzlü, tecrübeli bir hekim olduğu için kendisine göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederim. Sevgilerle.


Yasin KÜSÇİN

Gerek karşıma gerek hijyen gerek ilgi alaka için sonsuz teşekkürler. Dt. Emre beye ayrıca teşekkür ederim sağlıklı gülüşler iyi çalışmalar.


Ferdi KOŞAR

Hayatımda en çok gördüğüm doktor branşı diş doktorudur. Bugün hastanenizin diş hekimi Emre KONYAR hocamızın yapmış olduğu tedavi ve diş çektirmesi işlemi ben hayatımda bu kadar hafif hızlı ve güzel profesyonel ilk defa yaşadım. Her şey için çok teşekkür ederi. Herkese tavsiye ederim.


Sevil Şen TÜRKAN

Diş konusunda baya tereddüt içindeydim.İçinde hep bi korku vardı önceki gittiğim doktordan dolayıydı bu korku. Bu hastaneye de internett ki yorumlara bakarak geldim içeri girer girmez zaten güler yüzlü insanlar karşılıyor sizi. Zaten ondan sonra bütün korkunuz endişeniz gidiveriyor.

ilk başta doktordan dolayı biraz endişelerim korkularım olmuştu. ama bugünkü tedaviden sonra ne kadar doğru bir tercih yaptığımı anladım.Her konuda tam istediğim gibi çalışan ve her istediğimi yerine getiren bi doktorlar karşılaştım. Her konuda muhteşemdi diyebilirim. Çok memnun kaldım. İyi ki de Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini tercih etmişim.