Dental Turizm

Sağlık Turizmi; insanların dinlenme, eğlenme, gezip görme, kültürel, sanatsal ve sportif etkinliğe katılma amacıyla yaptıkları gezilerin yanı sıra, tedavileri için hastaların tedavilerinde gerek ekonomik pahalılıktan gerekse kaliteli tedavi hizmeti almak amacıyla yaptıkları turizm faaliyetleridir. Türkiye gün geçtikçe dünyada en çok tercih edilen sağlık turizmi merkezi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Türkiye
Türkiye iki kıtaya uzanan, 4 mevsimin yaşandığı doğal bir cennettir. Türkiye’de kaldığınız süre boyunca sanat, tarih, arkeoloji ve doğanın keyfini çıkarabilir, hayata dair yaşanması gereken mutluluğu hissedebilirsiniz. Kristal berraklıkla parlayan denizlerinde spor etkinlikleriyle yorgunluğunuzu,  Ay ışığı yakamozlarında mental huzurla dinlenebilirsiniz.

Antalya,

Akdeniz Bölgesi’nin batısında yer alan turizm cenneti bir ilimizdir. Antalya, dünyada ender yaşanan tüm iklim turizmine hitap eden bir şehirdir. Kışın Toroslar ’da kış turizmi (Saklıkent ve Isparta Davraz Kayak Merkezi) yapılırken, şehir merkezinde denize girilebilmektedir.

Türkiye’nin turizm merkezlerinden biri olan Antalya, güneşi, denizi, tarihi ve ören yerleri, doğası, palmiyelerle sıralanmış bulvarları, geleneksel mimarisini korumuş Kaleiçi, görülmeye değer koyları ve zenginlikleri ile Türkiye'nin en önemli modern turizm merkezlerinden biridir.

Planlama Nasıl Yapılıyor? 
Yurtdışından bize ulaşan ve diş tedavilerini yaptırmak isteyen hastalarımız bizimle irtibat kurduktan sonra kendilerinden (Panaromik Röntgen ve Ağız içi resimler) istenmektedir.


Uzman diş hekimlerimizin  incelenmesi sonrasında hastalarımıza tedavi süreçleri ve fiyatlandırma ile ilgili bilgiler verilmekte. Bu şekilde hastalarımız yurtdışında iken planlamaları ve fiyatları konusunda bilgi sahibi olmaktadırlar.

İletişim info@papatyadental.com mail ile sağlanmakta

TERCÜME ve REHBER HİZMETİ
Ülkemize ve kliniğimize gelen, Türkçe – İngilizce dışında anadilini konuşmak isteyen tüm hastalarımıza rehberlik ve tercüme hizmeti profesyonel kişiler tarafından verilmektedir.

Aynı zamanda istenildiği taktirde Antalya'nın tüm tarihi turistik yerlerini gezerken kendisine yardımcı olacak profesyonel rehberlik hizmeti verilebilmektedir.

UNUTULMAMASI GEREKEN BELGELER​
Dentaloji ‘ye tedavileri için gelecek olacak hastalarımızın mutlaka yanında getirmesi gereken belgeler;

-Pasaport ve kimlik kartınız
-Ev adresi, iletişim bilgileri, e-mail
-Şeker, kalp, tansiyon gibi rahatsızlıklarınız bulunuyorsa, doktorunuzdan ‘diş tedavisi yaptırabilir’ belgesi