Papatya Diş Poliklinikleri olarak gece yaşadığınız diş ve ağız hastalıkları sorunlarına ''NÖBETÇİ DİŞ HEKİMİ'' hizmeti ile müdahale ediyoruz.

Antalya’da 'nöbetçi dişçi'

Papatya Diş Poliklinikleri müşterilerine sunduğu hizmeti her alanda geliştirmeye, memnuniyet düzeyini yükseltmeye devam ediyor. Üstün teknoloji cihazları, bir birinden uzman hekim kadrosu ile her türlü diş ve ağız sağlığı sorunlarında hizmet veren Papatya Diş Poliklinikleri, tedavinin yanında estetik ile ilgili (gülüş estetiği) alanında da çalışmalar ve tedaviler yürütüyor.

'Nöbetçi Diş Polikliniği' hizmeti
Papatya Diş Poliklinikleri olarak Konyaaltı Merkez polikliniğimizde her gün gece 23’00’a kadar nöbetçi hekim, nöbetçi doktor, nöbetçi diş polikliniği hizmetini devreye aldık.

Konyaaltı merkezimiz, gece 23:00'e kadar açık!
Vatandaşlarımız her gün, Pazar günü dahil gece 23’00’a kadar diş ve ağız rahatsızlıkları ile ilgili tedavileri gerçekleştirebilecek.

Çalışanlara büyük kolaylık!
Papatya Diş Poliklinikleri olarak sunduğumuz 'gece nöbetçi diş hekimi' hizmetimiz sadece acil durumlarda değil, özellikle gündüz işi nedeniyle ağız sağlığında tedavisini yaptıramayan hastalarımız için de önemli.

Vatandaşların gün içerisindeki zaman sorunlarını da ortadan kaldıran ‘nöbetçi diş hekimi’ uygulamasında, aynı zamanda ani ağrı ve acil müdahale gerektiren tedavilerde de ‘acil servis’ hizmeti içeriğiyle hastalara müdahale diliyor.

Randevu için telefon: 0545 433 07 07

PAPATYA DENTAL HAKKINDA
2016 – Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği alanında uzman kadrosu ve yeni vizyonuyla kuruldu.

2016 – Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ilk şubesini Kepez İlçesi Sütçüler mahallesinde açarak hizmete başladı. (Bu şubemiz devir edildi)

2017 – Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Antalya Konyaaltı’nda 8 katlı toplamda 2000 metrekare kullanım alanına sahip Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni hizmete soktu. Sağlık turizmine öncülük edecek uzman kadrosuyla ulusal ve uluslararası çalışmalarına devam etmektedir.

Konyaaltı şubesinde  ayrıca 0-12 yaş aralığındaki çocuklara özel diş klinikleri konseptini geliştirdi. Bu konseptte çocuklar için özel oyun alanları tasarlandı.

Ağız ve Diş Sağlığı alanında bir hizmet zinciri oluşturma hedefine yönelik çalışmalar devam etmektedir…

Konyaaltı şubesinde  ayrıca 0-12 yaş aralığındaki çocuklara özel diş klinikleri konseptini geliştirdi. Bu konseptte çocuklar için özel oyun alanları tasarlandı.

2017 Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Muratpaşa İlçesi Burhanettin Onat Caddesi’nde 3. Şubesini hizmete açtı.

2018 yılında Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Kumluca şubesini açarak merkezin dışında ki ilk ilçede halka hizmet vermeye başladı.

Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Antalya’da Konyaaltı, Kepez, Muratpaşa merkez ilçelerinde ve Kumluca ilçesinde şubeleşerek markalaşma ve kurumsallaşma yolunda çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Gelecek yıllarda ise başta Antalya olmak üzere İstanbul ve Türkiye’nin diğer illerinde de poliklinikler açarak Ağız ve Diş Sağlığı alanında bir hizmet zinciri oluşturma hedefine yönelik çalışmalar devam etmektedir…

UZMAN HEKİM KADROMUZ:

Ahmet GÖKTAŞ Kurucu Diş Hekimi
Prof. Dr. Zafer SARI Ortodonti (Diş teli düzeltme)
Prof. Dr. Sinan TOZOĞLU Ağız Diş ve Çene Cerrahisi
Uzman Dr. Harun CANOĞLU Pedodonti (Çocuk)
Uzman Dr. Yasemin KARTAL Ortodonti (Diş teli düzeltme)
Uzman Dr. Ahmet Faik BEYCAN Periodontoloji (Diş eti hastalıkları)
Mehmet Kerim CEYRAN Diş Hekimi
Duygu ERYETGİN Diş Hekimi
Işılay ÖZSARI Diş Hekimi
Buğse ŞAKI Diş Hekimi
Anılcan AYGÜN Diş Hekimi
İbrahim BURAK Diş Hekimi
Beyza Er Diş Hekimi
Sibel Gül POLAT Diş Hekimi
Emre KONYAR Diş Hekim

 

Hekimlerimiz

Ahmet GÖKTAŞ
Kurucu Diş Hekimi
Prof. Dr. Zafer SARI
Ortodonti (Diş teli düzeltme)...
Prof. Dr. Sinan TOZOĞLU
Ağız Diş ve Çene Cerrahisi
Uzman Dr. İlhan Altınsoy
Protetik Diş Tedavisi Uzmanı
Mehmet Kerim CEYRAN
Diş Hekimi
Duygu ERYETGİN
Diş Hekimi
Işılay DURSUN
Diş Hekimi
Şengül ÖZCAN
Diş Hekimi
Anılcan AYGÜN
Diş Hekimi
Sibel Gül POLAT
Diş Hekimi
Arda Barış ASLAN
Diş Hekimi