Mehmet Kerim CEYRAN

Diş Hekimi
1 makale
0 soru

Hakkında

1993 yılında Gaziantep’te dünyaya gelen M. Kerim Ceyran, ilköğretim ve lise eğitimini Gaziantep’te tamamladıktan sonra 2012 yılında Akdeniz Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde eğitimine başladı.2017 yılında Akdeniz Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nin ilk mezunlarından biri olarak mezun oldu.

Aynı yıl içinde Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde hizmet vermeye başlayan Ceyran, ilk etapta endodontik tedavilerde kullanılan Revo-S, Pro–Taper, Next One ve Next One Gold rotary sistemlerinin, Straumann implantı uygulamalı eğitimlerini ve sertifikalarını aldı.

2019 yılı içerisinde ilk olarak Rotterdam’da Camlog İmplant eğitimi almıştır. Takip eden süreçte “Nobel Biocare İmplantların Estetik Bölgede Planlaması ve Uygulanması” eğitimi ile birlikte “İmplant Cerrahisinde Karşılaşılan Komplikasyonlar ve Çözümleri” eğitimini almıştır. Adeziv sistemlerle gülüş tasarımı üzerine çalışmalarıyla birlikte “Ön Bölgedeki Kırık Dişlerde Estetik Dolgular” ve Diş Arası Boşlukların Estetik Dolguyla Düzenlenmesi” konularında uygulamalı eğitimlerde yer almıştır. Diş Hekimi Mehmet Kerim Ceyran halen Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri’nde hizmet vermektedir.

Eğitim

  • Akdeniz Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 2012-2017
Mehmet Kerim CEYRAN

Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri Hekimleri